Kategórie

Výrobcovia

Unimarco

AGROCENTRUM

AGROCENTRUM je spoločnosť so 17. ročnou tradíciou založená na profesionálnom prístupe ku každému zákazníkovi s dôrazom na kvalitu a komplexnosť poskytovaných služieb. Sme nielen bazár-bazoš s použitou poľnohospodárskou a lesnou technikou, ale taktiež sme dodávateľ nových strojov a náhradných dielov. V zimnom obodobí sa zaoberáme výrobou a predajom snežných reťazí prevažne na poľnohospodársku, lesnú a stavebnú techniku. Spolupracujeme s najväčšími  dodávateľmi náhradných dielov v Európe.

  • dodáváme štandardné náhradné diely na nami dovezené a predávané stroje ale aj diely podľa požiadaviek zákazníka
  • u nás zoženiete potrebný diel od konrétneho výrobcu
  • ponúkame originálne náhradné diely tak ako aj kópie
 

Preferujeme techniku od rakúskych farmárov, pretože je veľmi dobre udržiavaná a osvedčila sa už stovkám slovenských ale aj zahraničných zákazníkov.  Stroje sú dôkladne prezreté v prípade nutnosti opravené vďaka čomu máte záruku, že Vami zakúpený stroj bude bez problémov a dlho slúžiť. 

Kompletné služby

Od roku 2013 spolupracujeme s talianskymi výrobcami  GEO, WOLAGRI a TONUTTI, ktorý patria k svetovej špičke, najmä v oblasti spracovania krmovín. Okrem predaja a servisu taktiež poskytujeme dopravu nami predávanej techniky našimi vozidlami alebo cez našich zmluvných partnerov.

Kde nás nájdete

Máme výhodnú polohu, kedže sídlo našej firmy je v obci Ľubietová, ktorá sa nachádza neďaleko geografického stredu Slovenska vrchu Hrb. Táto poloha je výhodná najmä kvôli dobrej dostupnosti pre zákazníkov z celého Slovenska ako aj okolitých štátov.


Zasielanie noviniek